REGULAMIN SKLEPU INTERMETOWEGO MIXTUS

 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Właściciel

Sklep internetowy działający pod adresem internetowym sprobuj.to należy do firmy: MIXTUS Katarzyna Stolarczyk, ul. Marii i Bolesława Wysłouchów 6a lok. 11, 30-611 Kraków, zarejestrowanej pod numerami NIP: 8722055948 i REGON: 362065358.

2. Regulamin

Sprzedaż przez stronę sprobuj.to odbywa się na zasadach określonych w niniejszym regulaminie.  Złożenie przez klienta zamówienia oraz rejestracja w serwisie sprobuj.to jest równoznaczne z akceptacja i przestrzeganiem zasad zawartych w regulaminie.

3. Ceny

Ceny produktów oraz koszty dostawy podane na stronie sprobuj.to są cenami brutto – z podatkiem VAT – wyrażone są w polskich złotych.

4. Informacja o produktach

Podawane o produktach informacje na stronie sprobuj.to takie jak: skład, wartości odżywcze, kaloryczność oraz opis pochodzą od producentów i dostawców. Personel sprobuj.to zawsze podaje datę przydatności do spożycia na opakowaniu produktu. Zaleca się klientowi zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na opakowaniu przed jego użyciem.

5.Oferta handlowa

Złożone przez klienta zamówienie jest ofertą w rozumieniu przepisów prawa. Zatwierdzenie przez MIXTUS zamówienia jest rozumiane jako przyjęcie oferty oraz w możliwym zakresie jego realizację.
 

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ I ICH REALIZACJA

1. W serwisie sprobuj.to zamówienia można złożyć przez stronę sprobuj.to, telefonicznie, dzwoniąc lub wysyłając sms-a pod nr 723 416 093 lub wysyłając e-mail na adres kontakt@sprobuj.to.

2. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany przy składaniu zamówienia.

3. Klient ma do wyboru następujące formy dostawy:

- Wysyłka Poczta Polską,

- Przesyłka kurierska,

- Paczkomaty Inpost

- Odbiór osobisty z ustalonego z klientem puntu odbioru znajdujące się w Krakowie.

4. Koszt dostawy uzależniony jest o wybranej przez klienta formy dostawy zakupionych produktów.

5. Za odbiór osobisty zakupionych towarów nie jest naliczana żadna dodatkowa opłata.

6. Zamówienia złożone do godziny 10.00 są realizowane w tym samym dniu, a złożone po godzinie 10.00 realizowane są w następnym dniu roboczym.

7. Firma MIXTUS nie realizuje zamówień w dni robocze oraz zastrzega sobie prawo do innych dni zamknięcia sklepu.

8. Jakiekolwiek upusty cenowe czy rabaty nie mogą być ze sobą łączone, chyba że na stronie zaznaczono inaczej.

9.  MIXTUS zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia.

10. Płatności w serwisie sprobuj.to realizowane są za pośrednictwem platformy płatniczej Dotpay.pl, PayPal, w formie przedpłaty na konto bankowe sklepu:

Nr konta ING 09 1050 1445 1000 0092 3954 2435

REKLAMACJE I ZWROTY

1. W przypadku, gdy przesyłka realizowana jest przez firmę kurierską zaleca się, aby klient sprobuj.to w momencie otrzymania przesyłki sprawdził, czy nie jest ona zniszczona oraz czy nie była uprzednio otwierana. Jeśli klient zauważy uszkodzenie doręczonego towaru powinien sporządzić z kurierem protokół uszkodzenia oraz poinformować MIXTUS. Jeśli klient zauważy uszkodzenie już po otwarcie przesyłki należy jak najszybciej poinformować o tym fakcie MIXTUS.

2. Reklamacje można składać bezpośrednio przez stronę serwisu sprobuj.to, telefonicznie oraz mailowo. Reklamacja zostanie rozpatrzona w okresie 14 dni od daty zgłoszenia. Klient zostanie poinformowany o rozstrzygnięciu przez pracownika MIXTUS.

3. Prawo zwrotu towaru (odstąpienia od umowy) nie przysługuje Klientowi w wypadkach określonych szczegółowo w art 10 ust. 3  ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000r., tj. m.in. świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu.

4. W razie niezgodności towaru z umową, kupujący ma prawo żądać wymiany towaru na inny bądź obniżenia jego ceny. W takim przypadku klient ma też prawo do odstąpienia od umowy pod warunkiem, że zawiadomi o tym MIXTUS niezwłocznie po otwarciu opakowania zakupionego produktu i przed datą podaną na opakowaniu jako data przydatności do spożycia.

5. Ewentualne różnice między wyglądem rzeczywistym produktów a ich zdjęciami na stronie serwisu sprobuj.to nie mogą być podstawą do zwrotu lub reklamacji.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1. Wszystkie dane osobowe są gromadzone wyłącznie na potrzeby sprobuj.to. Dane podlegają ochronie zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U. 133/97 poz.883). Składając zamówienie klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez właściciela serwisu sprobuj.to  firmę MIXTUS Katarzyna Stolarczyk.

2. Dane osobowe zamawiającego wykorzystywane są przez sprzedawcę do realizacji zamówienia oraz przekazywania pocztą elektroniczną listów informacyjnych i marketingowych związanych z ofertą i działalnością MIXTUS. Zamawiający może nie wyrazić zgody na wykorzystywanie jego danych osobowych do czynności innych niż realizacja  zamówienia.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Mixtus zastrzega sobie prawo do aminy regulaminu. Wszelkie zmiany obowiązują od daty wprowadzenia ich na stronie sprobuj.to.

Wersja 1.0