Newsletter

Błonnik witalny cena za 100g Zobacz większe

Błonnik witalny

Nowy

Skład:babka płesznik 80%, babka jajowata łupiny 20%

2-3 łyżeczki zalać szklanką zimnej wody lub soku. Spożywać max 2 razy dziennie.

PRODUKT BEZGLUTENOWY

BEZ KONSERWANTÓW

KRAJ POCHODZENIA POLSKA

Więcej szczegółów

3,60 zł

Błonnik witalny najlepsza cena i koniec z otyłością, cukrzycą i miażdżycą

Błonnik witalny jest naturalnym suplementem diety produkowanym w Polsce. Stanowi prawdziwe antidotum dla wszystkich osób, które mają problemy z przyswajaniem błonnika przyjmowanego razem ze spożywanymi pokarmami. Prawidłowa zawartość błonnika w naszym organizmie jest niezbędna, aby proces trawienia przebiegał sprawnie, a jelita oczyszczone zostały z toksyn. Przekłada się to bezpośrednio na regulację poziomu cukru we krwi, co będzie kwestią szczególnie istotną dla cukrzyków.

W skład suplementu wchodzą babka płesznik oraz babka jajowata. Są to substancje bogate w błonnik, dzięki którym można skutecznie pozbyć się problemu z zaparciami czy częstymi biegunkami. Warto przemyśleć wzbogacenie codziennego jadłospisu o błonnik witalny, ponieważ tradycyjne pokarmy (w szczególności kuchni europejskiej) są ubogie w naturalny błonnik. Chcąc utrzymać sprawność witalną i poprawną kondycję organizmu, trzeba te braki wyrównać.

Błonnik witalny - pozytywne efekty stosowania

Pozytywne efekty stosowania suplementu zauważyły również osoby przebywające na diecie. Kluczowy jest tu zapewne fakt, że błonnik pozwala skutecznie zaspokoić apetyt na dłuższy czas, zapobiegając podjadaniu i niekontrolowanemu przybieraniu na wadze. Ostatnie badania potwierdziły również, że osoby przyjmujące błonnik witalny znacznie rzadziej spotykają się z efektem jo-jo.

Można wymienić wiele pozytywnych aspektów płynących z przyjmowania suplementu. Ważne jest jednak to, że usprawniona praca jelit, pozbycie się toksyn czy unormowanie poziomu cholesterolu bezpośrednio przekłada się na lepsze samopoczucie i koncentrację każdego dnia. Osoby spożywające błonnik witalny czują się szczęśliwsze, a podejmowana przez nich praca wykonywana jest w sposób bardziej efektywny.

Błonnik witalny cena - gdzie kupić i jak stosować?

Zaleca się spożywać 2-3 łyżeczki błonnika dwa razy dziennie. Jeśli chodzi o formę przyswajania, jest tu duża dowolność. Można bowiem rozpuścić nasiona w:

- wodzie,
- mleku,
- soku,
- zupie.

Już nie musisz zastanawiać się gdzie kupić, ponieważ świeży błonnik dostępny jest w naszym sklepie. Błonnik witalny jest do kupienia za cenę 3,60 zł za 100 g

Oceń 
2016-10-24

przyspiesza odchudzanie

rewelacyjny produkt !
efekty używania widoczne są już po tygodniu. Szybko się przygotowuje - co jest dodatkowym atutem.

  Oceń 
  2016-10-06

  Błonnik uzupełnia dietę

  Plusem jest szybkość przygotowania. Na pewno samo jedzenie błonnika nie wystarczy - musimy jeszcze odpowiednio się odżywiać i wtedy błonnik jest świetnym uzupełnieniem

   Oceń 
   2016-05-27

   Przyspiesza odchudzanie

   Jestem w trakcie odchudzania. Efekty były mizerne, ale zaczęłam spożywać błonnik i sytuacja znacznie się poprawiła - nie mam takich skoków wagi po zjedzeniu większych porcji obiadu

   • 2 z 2 ludzi uznało tą recenzję za pomocną.

   Napisz swoją opinię !

   Napisz opinię

   Błonnik witalny

   Błonnik witalny

   Skład:babka płesznik 80%, babka jajowata łupiny 20%

   2-3 łyżeczki zalać szklanką zimnej wody lub soku. Spożywać max 2 razy dziennie.

   PRODUKT BEZGLUTENOWY

   BEZ KONSERWANTÓW

   KRAJ POCHODZENIA POLSKA

   Napisz opinię